Skocz do zawartości
Header

Pare zmian po starej paczce.

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę tutaj z paroma propozycjami które warto: zmienić, usunąć czy dodać.

1. Poprawić /top15 z powodu takiego, że wyświetla ilość spędzonych minut na serwerze a nie topkę czasów. Dodanie również /codtop15 - każdy chyba wie o co chodzi,  topka lvl. 
2. Usunięcie freeze time na początku.
3. Wprowadzenie cennika na serwer pod komendą /cennik, aby sprawdzić ceny usług.
4. Wprowadzić również więcej darmowych klas - jest ich bodajże 4, ewentualnie dodać klasy 'od lvl' aby no było trochę więcej klas.
5. Gdy jest 2 graczy na serwerze, nie zawsze przerzuca jednego gracza do TT - nie wiem jaki masz plugin 'manager' ale tutaj ci go podsyłam - [KLIK]
6. Usunięcie większości map, tak aby zostało ich może pare, 5-7 świat, dlatego że i tak większość nie jest grana, a jeśli gracze będą chcieć jakąś mapę to zaproponują ich dodanie.
Chyba wszystko*

A i taki tip dla ciebie @ Miley  - jeśli robić konkursy to o klasy płatne, dlatego że no po prostu będziesz mieć jakąkolwiek pewność że ludzie będą dalej grać, a nie uciekną po tym jak wygrają. A i polecam zrobić o topke lvl'a, ponieważ nie każdy ma dobry komputer i nie będzie robił dobrych rekordów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Komenda /codtop15 zostanie wprowadzona. Co do /top15 - na serwerze wyświetla całą stronę, która zawiera ilość rekordów pokonanych przez gracza, najdłużej grających, listę map i osoby, które przeszły je najszybciej. Także nie widzę sensu przy tym szperać. Zależy tak naprawdę od rozdzielczości, którą używasz, czy wyświetli Ci się cała strona, czy będziesz musiał suwakiem sam nią sterować.

2. Zostanie usunięte.

3. Cennik będzie normalnie pod komendą /sklepsms, gdzie będzie możliwość zakupu usługi na wybraną przez siebie ilość dni.

4. Zostaną dodane dwie/trzy dodatkowe klasy.

5. Zostanie naprawione.

6. Mapy bym zostawiła. Te same w kółko będą się nudzić, a nie widzę sensu ich usuwania, żeby potem bawić się w ich dodawanie.

 

Co do konkursów - w swoim czasie na pewno będą często, ale nie tylko o płatne klasy. 

 

Dzięki za propozycje. 😉 

❤️

nncfJ2E.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miley zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...