Skocz do zawartości
Header

Informacja na temat aktualnych serwerów. Początek projektu, Informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka!

Miałem zamiar napisać ten temat już kilka dni temu.. ograniczony czas mi utrudniał te plany. Ale w końcu jest!
Chcielibyśmy ogłosić nasze aktualne serwery, opiekunów jak i kilka o nich informacji!

Ale zanim do tego przejdziemy chciałbym w imieniu wszystkich powitać serdecznie: @ Daniel029  który dołączył do nas wraz z serwerem CSGO "Losowe Cheaty" oraz również chcielibyśmy serdecznie powitać panią: @ Miley  która dołączyła do nas z 1 serwerem CSGO "Only Mirage" oraz jednym serwerem CS 1.6 "Deathrun".

Dodatkowo specjalne podziękowania również kieruję osobiście do @ High Ego  za stworzenie serwera CS 1.6 "OnlyDD2" i stałą pracę oraz modernizację tego serwera. Bardzo dziękujemy za twój włożony czas i za bardzo dobre wykonanie serwera.

Bardzo dziękujemy że u nas jesteście i mamy nadzieję że będzie wam tu u nas dobrze i zajdziemy z naszą współpracą daleko.


Co do naszych serwerów, cały czas pracujemy nad ich usprawnieniem, zbieramy opinie graczy i wprowadzamy poprawki/nowości jak i wiele autorskich rozwiązań żeby urozmaicić rozgrywkę dla naszych graczy.

Prawie ukończyliśmy nasz nowy autorski system nadawania usług graczom poprzez serwer oraz strone WWW.
Jestem na ostatnim etapie ukończenia strony WWW dla opiekunów serwerów dzięki której mogą nadawać usługi graczom na wszystkich serwerach jednocześnie!

Mini podgląd strony:

image.thumb.png.3c45ff451c27dd62465454aac2dc4824.png
 

 

W parze na każdy serwer CSGO został wprowadzony plugin dzięki któremu Administracja może nadać usługi graczom poprzez sam serwer a sami gracze mogą sprawdzać status ich usługi wraz z datą wygaśnięcia.

Wszystko jest zintegrowane ze sobą na wszystkich serwerach także mamy nadzieję że to ułatwi pracę naszej administracji w wielkim stopniu!

Co do serwera DISCORD, w następujących dniach dodamy nowe role jak i kanały które będą służyć jako integracja z naszymi serwerami.

Dodaliśmy masę usprawnień oraz naprawiliśmy wiele błędów z naszymi serwerami w ostatnich dniach więc ciężko je tutaj wszystkie wypisać. Jednak od tego psotaramy się wszystkie zmiany informować w osobnych wątkach aby dokumentować i informować graczy o wszystkich zmianach jakie wprowadzamy.

Aktualnie skupiamy się nad rozwinięciem naszych serwerów i stałym monitorowaniem nowych systemów/dodatków.

Pozdrawiamy,
ServerSquare.eu

 

  • Like 1
  • Uwielbiam 2

GIF by Swaps4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...