Skocz do zawartości
Header

Regulamin Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Przed rozpoczęciem korzystania z Forum, każdy użytkownik musi zaakceptować regulamin, potwierdzając swoją zgodę na jego przestrzeganie.

 

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  1. Na Forum obowiązuje kultura dyskusji, która wymaga szacunku dla innych użytkowników i ich poglądów. Nie wolno stosować obraźliwych, rasistowskich, seksistowskich i innych nieodpowiednich sformułowań. Każdy użytkownik ma prawo do swobody wypowiedzi, ale musi pamiętać, żeby nie naruszać prawa innych do wyrażania swojego zdania.
  2. Zabrania się promowania przemocy i propagowania treści niezgodnych z prawem. Wszystkie treści publikowane na Forum muszą być zgodne z obowiązującymi w Polsce normami prawnymi. Użytkownicy nie mogą umieszczać linków do stron, na których znajdują się treści niezgodne z polskim prawem.
  3. Zabrania się stosowania trollingu, czyli celowego wprowadzania innych użytkowników w błąd, wywoływania nieporozumień, a także spamowania, czyli umieszczania na Forum wielu powtarzających się treści lub linków do własnej strony.
  4. Forum zastrzega sobie prawo do usunięcia każdej treści, która narusza regulamin Forum. Moderacja Forum nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników, ale dołoży wszelkich starań, aby usuwać treści łamiące regulamin w jak najszybszym czasie.
  5. Administratorzy i Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia się Użytkownikom z podjętych działań.
    
 2. CZYTELNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ PISANYCH WĄTKÓW
  1. Wątki powinny być pisane w jasny i zrozumiały sposób, zgodny z polską gramatyką i ortografią. Nie wolno stosować skrótów, slangu lub innych niezrozumiałych sformułowań.
  2. Tytuł wątku powinien jasno odzwierciedlać jego tematykę, nie wolno stosować clickbaitu i wprowadzania w błąd. Wszystkie wątki muszą być związane z tematyką Forum i nie mogą być powielaniem już istniejących wątków.
  3. Zabrania się pisania wątków w całości dużymi literami lub stosowania nadmiernych skrótów i emotikon. Użytkownicy muszą pamiętać o zachowaniu odpowiedniego poziomu merytorycznego i szacunku dla innych użytkowników.
    
 3. REJESTROWANIE KONTA I KORZYSTANIE Z FORUM
  1. Rejestracja konta jest dobrowolna. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko jednego konta. W przypadku, gdy zostanie stwierdzone naruszenie tej zasady, konto może zostać zablokowane.
  2. Zabrania się udostępniania swojego konta innym osobom. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie treści umieszczone na Forum pod jego nickiem.
  3. Dokonując rejestracji, Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od Administracji oraz partnerów serwisu, na adres poczty elektronicznej podany podczas zakładania konta.
    
 4. PRAWA AUTORSKIE
  1. Treści publikowane na Forum, takie jak teksty, grafiki, filmy czy zdjęcia, są chronione prawami autorskimi.
  2. Każdy użytkownik ma prawo do publikacji własnych treści na Forum, pod warunkiem poszanowania praw autorskich innych osób.
  3. Zabrania się publikowania treści, które naruszają prawa autorskie innych osób, bez ich wyraźnej zgody.
    
 5. KARY
  1. Za łamanie zasad niniejszego regulaminu Użytkownik może otrzymać ostrzeżenie (tzw. warn, kara).
  2. Do nałożenia kary ma prawo każda osoba posiadająca uprawnienia moderacyjne (zwana dalej „Moderatorem”).
  3. Użytkownicy nagminnie, lub w sposób rażący naruszający postanowienia regulaminu otrzymają: pouczenie, ostrzeżenie, zawieszenie, blokadę lub usunięcie konta.
  4. W przypadku rażących wykroczeń Administrator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia konta Użytkownika bez ostrzeżenia.
  5. Użytkownik, który zamieszcza treści na Forum, jest odpowiedzialny za ich legalność oraz prawdziwość. W przypadku naruszenia praw autorskich lub innych praw, odpowiedzialność ponosi użytkownik, który takie treści umieścił.
  6. Jeśli użytkownik chce skorzystać z cudzej pracy, np. cytatów, fragmentów artykułów lub innych materiałów, musi podać źródło oraz autora tych treści.

GIF by Swaps4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...